Portrét

Pro nemocnice, lékaře, soukromé laboratoře, výzkum a průmysl, ale i pro soukromé osoby jsme aktivním a spolehlivým partenerem.

Kdo jsme.
Jsme progresivní společnost nabízející služby orientované na zákazníka v oblastech lékařské diagnostiky, Life Science a softwarových řešení pro zdravotnictví. Ve spolupráci s renomovanými dodavatelskými partnery dodáváme klinikám, lékařům a výzkumným pracovištím inovativní systémy. Orientujeme se na rozsáhlé a klientsky zaměřené služby jako základ pro dlouholeté obchodní vztahy.

Výrobní závod.

V naší firmě pracuje celkem 242 zaměstnanců ve Švýcarsku (sídlo koncernu), Německu, Rakousku, Česku, Slovinsku, Belgii, Nizozemsku, Lucembursku a Chorvatsku. Naší dceřinou společností je od roku 2011 výrobní závod pro mikrobiologii a biologické transportní systémy Biotech GmbH v Hengersbergu/Německo.

Z přesvědčení. 

To, o děláme, děláme z přesvědčení – cítíme se být zavázáni přispět ke zdraví a prosperitě člověka. Z tohoto důvodu nabízíme víc než jen produkty renomovaných a mezinárodních dodavatelů. Našim zákazníkům zaručujeme osobní přístup, profesionální servis a individuální řešení. 

Propojeno. 
Vedle kvality měřených hodnot se klade stále větší důraz na efektivní propojení dat. Systém pro praxi AchillesTM, který jsem vyvinuli pro naše zákazníky, zlepšuje procesy ošetření, zvyšuje bezpečnost pacientů a stoupá také efektivita systému zdravotnictví. AchillesTM je software pro ordinace, který přináší rychlou a spolehlivou správu praxe.

Náš slib.
Individuální péče, rozsáhlý servis a řešení zaměřená na individuálního zákazníka to jsou atributy naší práce. Všestranné obchodní modely s klientsky řešeným finacováním svědčí o našem dlouhodobém chápání partnerství a činí z nás jednu z nejvýkonnějších organizací v evropském prostoru. Spolupráce s námi Vám přináší nezanedbatelné ekonomické výhody. Naše poradenství je intenzivní, naše plánování komplexní, naše implementace kompetentní.                                       

Přehled našich služeb:                 

  • Individuální řešení podle potřeb zákazníka                   
  • Jedninečné portfolio produktů, schopné dynamické modulace                   
  • Integrovaná systémová řešení, včetně IT                   
  • Rozsáhlý servis a podpora                   
  • Vyzrálé koncepty Point of Care                   
  • Účinná školení a další vzdělávání